Статьи

 

Моторні мастила торгової марки YACCO від АвтоЄвроТрейд

Категория:  Новинки  Размещено: 2017-08-19 13:36:51
Автор: Ирина Кравцова

kia sport1

Якщо подивитися на продукцію, яка продається на внутрішньому ринку нашої країни, то можна побачити велику різноманітність мастильних матеріалів. Це пов'язано з тим, що Україна має великі розміри і розташована відразу в декількох кліматичних зонах. Також має значення наявність величезних міст з їх пробками, де автомобілю доводиться довгий час працювати на холостому ходу. Такий режим роботи негативно позначається на загальному стані мотора. Поступово в камері згоряння збирається нагар, все міцніше закріплюючись на днище поршня і клапанах. Паливо, в повному обсязі згораючи, проникає в картер, поступово змінюючи хімічний склад мастила, погіршуючи його роботу. Особливо негативно це впливає на в'язкість продукту, і як наслідок, недостатньо якісну змащуваність всього двигуна. На вибір продукту впливає і якість палива, яке нам заливають в бак на автозаправних станціях. Нажаль не всі АЗС дотримуються нормативів, і можуть продавати відверто неякісний продукт.

Особливості автомастила Yacco
Щоб боротися з непростими умовами експлуатації автомобілів, французька компанія YACCO випускає найдосконаліші мастильні матеріали. І може запропонувати своїм покупцям:
різноманітну лінійку товарів найкращої якості;
стабільну в'язкість при будь-яких температурних показниках;
допуски світових виробників автомобілів з усього світу.

Компанія зробила акцент на виготовленні мастильних матеріалів, які особливо ефективно протистоять холодним умовам експлуатації. П'ятірка лідерів має межу застигання - 50 градусів за Цельсієм. А двадцять п'ять інших - в районі 42 градусів. Такі показники найкраще підходять для нашої країни, коли в найсуворіші дні зими є ймовірність опускання стовпчика термометра нижче 40 С.
Але компанія також дбає і про можливості використання у жаркому кліматі. Завдяки власним напрацюванням, в лінійці з'явилися мастила з індексом в'язкості XW50 і XW60. А це говорить про те, що перегріта машина все одно буде отримувати нормальну кількість мастильного матеріалу при нормальному тиску, так як в'язкість буде в межах норми.
Продукція концерну не тільки надійно захищає двигун від зносу, але також вчасно видаляє з камери згоряння всі залишки окислювальних процесів, що відбуваються в результаті згоряння палива.
Якщо в європейських країнах з якістю реалізуємого палива давно вже немає проблем, то в нашій країні спостерігається не дуже хороша тенденція. Масла групи LowSaps, дозволяють якісно видаляти всі відкладення, не тільки всередині мотора, але і в камері згоряння, і надійно абсорбувати їх, видаляючи в масляний фільтр, де вони не зможуть більше заподіяти підвищеного зносу деталей, що труться.

Де придбати французькі моторні мастила Yacco в Києві?
Вся лінійка моторних масел YACCO з каталогу https://aet.ua/car-engine-oils/oil-yacco/ пройшла перевірку, і була офіційно допущена до продажу на території України. Саме ця продукція може гарантувати повний захист мотору протягом усього терміну використання масла.
Перейти на главную страницу http://ukrdrive.com/
© 2010 - 2018. Все права на сайт принадлежат UkrDrive
Войти
Регистрация
Информация
 
Купить:
 
Продать: